کافه آموزش مشهدکافه آموزش مشهد

دوره‌ جامع مهندسی شبکه مایکروسافت

دوره‌ی جامع مهندسی شبکه مایکروسافت و مدیریت انفورماتیکدوره‌ی جامع مهندسی شبکه مایکروسافت و مدیریت انفورماتیک

دوره‌ی جامع مهندسی شبکه مایکروسافت و مدیریت انفورماتیک از کجا شروع شد؟

وقتی تصمیم گرفتیم، پس از چندین سال فعالیت در حوزه آموزش‌های IT، تغییر و تحولی بنیادین در شیوه آموزش ایجاد کنیم، سعی بر این بود با استفاده از تجربیات گذشته در حوزه آموزش دوره‌های بین المللی مهندسی شبکه مایکروسافت در داخل و خارج از ایران، همزمان به آنالیز مدرسان، دانش پژوهان و متدهای آموزشی مختلف بپردازیم و با تکنیک‌های مختلف نقاط ضعف و قوت آن‌ها را شناسایی و تحلیل نماییم.
اکنون چکیده چندین سال فعالیت گروهی ما، در پکیجی تحت عنوان «دوره‌ی جامع مهندسی شبکه مایکروسافت و مدیریت انفورماتیک» جمع شده و تمام سعی ما بر این بوده است که مباحث این دوره به ساده‌ترین و کاربردی‌ترین شکل ممکن و همچنین منطبق با بازار کار واقعی شبکه در ایران (و خارج از ایران)، به دانش پژوهان گرامی ارائه گردد.

کافه آموزش مشهد

صحبت‌های مهندس محمود حشمتی راد

مدرس دوره‌های بین المللی مهندسی شبکه و پارتنر رسمی کمپانی مایکروسافت

مهندس محمود حشمتی راد

کافه آموزش مشهد

تفاوت این دوره با سایر دوره‌های مشابه در چیست؟

متاسفانه یکی از نقاط چالشی که دانش پژوهان زیادی در آموزشگاه‌های سطح کشور با آن مواجه هستند، ارائه نکات کم کاربرد و غیر ضروری است، که شاید سال‌ها و یا حتی اصلا در طول زمانی که مشغول به کار هستند، لازمشون نشه و یا اینقدر بدیهی و ساده هستند که براحتی و با کمک دوست خوبمون جناب گوگل، میشه به راحتی اونا رو یاد گرفت، و در کلاس‌های حضوری وقت بیشتری رو صرف نکات مهم و کلیدی‌تر کرد و از اتلاف وقت دانش پژوه جلوگیری کرد.
ما به جمله «زمان سرمایه است» باوری راسخ داریم و در همین راستا کوشیده‌ایم، با سفارشی سازی مباحث مربوطه، بهترین و مثبت ترین خروجی ممکن را از سایر دوره‌های مشابه داشته باشیم، گواه این ادعا هم نظرات دانش پژوهان عزیزی است که در دوره‌های گذشته همراه ما بوده‌اند و این دوره را گذرانده‌اند.

ما متفاوت هستیم، چون …

✅ مباحث کم کاربرد و غیر ضروری دوره رو حذف و به مباحث کاربردی‌تر (نیاز بازار کار) و نکات امتحانی در داخل و خارج از کشور می‌پردازیم.

✅ فایل های صوتی و تصویری جلسات ضبط شده رو توسط سامانه آموزش مجازی، در اختیار دانش‌پژوهان قرار می‌دهیم.

جزوات آموزشی هر جلسه، جهت تسریع در تدریس، سهولت در نوشتار و متمرکزتر نمودن دانش‌پژوهان، قبل از شروع کلاس ارسال می‌شود.

کارگاه‌های عملی (Workshop) بصورت مستمر و با حضور استاد برگزار می‌شود،که بخش زیادی از فعالیت‌های عملی کلاس، شامل پروژه‌ها و سناریو‌ها و موارد رفع اشکال (Troubleshooting) در آن انجام می‌شود.

✅ ارتباط مستمر استاد با دانش‌پژوهان و پشتیبانی درسی آنلاین از طریق اسکایپ و تلگرام

✅ برگزاری کلاس‌ها بصورت نیمه خصوصی و با حداکثر تعداد ۱۰ نفر (که طبیعتا باعث کاهش مدت زمان دوره نسبت به یک کلاس عمومی می‌شود)

✅ اعطای گواهینامه بین المللی ZhikCERT

✅ برگزاری کلاس‌ها براساس استاندارد جهانی ISO/IEC JTC1 Information Technology

✅ برگزاری تورهای علمی و بازدید از دیتاسنترها و تجهیزات شبکه‌های بزرگ در سطح شهر مشهد

✅ و … ?

Keep Calm and Register Now

اعطای مدارک بین المللی ZhikCert

کافه آموزش مشهد، به دانش پژوهانی که در امتحان پایان دوره امتیازات لازم را کسب کرده باشند، مدرک بین المللی ZhikCert را اعطا خواهد کرد.
گواهینامه های بین المللی ZhikCERT مورد تایید مرکز ملی تایید، استاندارد و اعتبار بخشی استرالیا و نیوزلند (JAS-ANZ)، موسسه بین‌المللی استاندارد TÜV Hessen آلمان، آکادمی PCMS(CCPL) ایران و هند و مرکز ملی تایید صلاحیت ایران (NACI) می باشد. این گواهینامه ها در حوزه های آموزشی از قبیل دوره های حوزه IT و شبکه و سیستم های مدیریتی قابل صدور می باشند و از اعتبار بالایی در سطح بین الملل و همچنین کشور عزیزمان ایران برخوردار هستند.
لینک به سایت مرکز ملی تایید صلاحیت ایران
لینک به سایت مرکز ملی تایید، استاندارد و اعتبار بخشی استرالیا و نیوزلند (JAS-ANZ)
لینک به سایت موسسه بین‌المللی استاندارد TÜV Hessen آلمان

نمونه مدارک بین المللی ZhikCert

سرفصل‌های این دوره

+Network

+Network

در این دوره شما با مباحث پایه ای مهندسی شبکه آشنا خواهید شد. توجه داشته باشید که مباحث این دوره با توجه به دوره های MCSA بصورت مختصر، مفید و کاربردی سفارشی سازی شده است.

MCSA Windows 10

MCSA Windows 10

با توجه به حضور روز افزون سیستم عامل های کاربری کمپانی مایکروسافت در ادارات، سازمان ها، شرکت ها و کارخانجات طبیعتا به مدیریت یکپارچه آنها تحت بستر شبکه احتیاج می گردد. در این دوره نحوه کار با ابزارهای اساسی جهت پیکره بندی و یکپارچه سازی تحت شبکه بروزترین ویندوز کاربری مایکروسافت (Windows 10) به همراه سایر سیستم عامل های کاربری (Windows 8,7) را فرا خواهید گرفت.

MCSA Windows Server 2012R2

MCSA Windows Server 2012R2

ویندوز سرورها سیستم عامل هایی هستند که توسط آن میتوان ویندوز های کاربری را مدیریت نمود. در واقع مدیر و ارشد شبکه محسوب میگردد. این سیستم عامل ها مجهز به کنسول ها و ابزارهایی جهت مدیریت یکپارچه و ارائه خدمت رسانی تحت بستر شبکه می باشند. در این دوره نحوه کار با ابزارها و سرویس های شبکه بر روی Windows Server 2012R2 را فرا خواهید گرفت.

Upgrade to MCSA Windows Server 2016

Upgrade to MCSA Windows Server 2016

پس از آموختن ابزارها و سرویس های Windows Server 2012R2 حال نوبت آن می شود تا دانش فعلی دانش پژوه به بروزترین ویندوز سرور مایکروسافت، Windows Server 2016 ارتقاء یابد. در این دوره با تفاوت های میان سرور ۲۰۱۲R2 و ۲۰۱۶ آشنا خواهید شد. هدف ما در حفظ و تدریس هر ۲ ویندوز سرور در کنار هم صرفا به علت کاربردی بودن هر ۲ آن ها در ایران و سایر نقاط جهان می باشد.

بوت کمپ Microsoft Forefront TMG

بوت کمپ آشنایی و نحوه پیکربندی اولیه سرورهای HPE (هدیه!)

این بوت کمپ شامل سرفصل‌های همچون آشنایی با انواع سرورهای HPE، نحوه پیکربندی اولیه سرورهای HPE، آشنایی با مفاهیم و پیکربندی RAID های سخت افزاری، آشنایی با تکنولوژی ILO در سرورهای HPE و نحوه مدیریت و پیکربندی سرور از راه دور می‌باشد.

بوت کمپ Kerio Control

بوت کمپ Kerio Control (هدیه!)

سیستمی Linux-based که تا حد زیادی به عملکرد TMG شباهت دارد و بسیاری از سازمان ها و شرکت های خصوصی بدلیل سهولت در پیکره بندی و مصرف منابع بسیار کم نسبت به TMG به سراغ آن میروند. همچنین بسیاری از مجموعه ها، مجتمع های اداری و تجاری و دانشگاه ها بدلیل وجود برخی از ویژگی های منحصر به فرد همچون Hotspot از Kerio استفاده می کنند. لازم به توضیح است از سرویس TMG بیشتر بعنوان فایروال های نرم افزاری شبکه که دارای امنیت بسیار بالایی می باشد استفاده می شود.

بوت کمپ میل سرور MDaemon

بوت کمپ میل سرور MDaemon (هدیه!)

در ظاهر و عملکرد مجموعه ای مختصر از سرویس Exchange را ارائه می دهد، با این تفاوت که راه اندازی و پیکره بندی آن بسیار سریع و راحت می باشد و از منابع سخت افزاری کمتری استفاده می نماید. در واقع با راه اندازی این سرویس امکان مکاتبات از طریق میل در داخل و خارج از شبکه (اینترنت) میسر می گردد. و با پرداخت مبلغ کمتری و اختصاص منابع سخت افزاری پایین تر مجموعه شما دارای یک Mail Server مجهز می گردد. از نقاط برجسته آن میتوان به سازگاری با سرویس های مایکروسافتی نیز اشاره کرد.

بوت کمپ MTCNA میکروتیک

بوت کمپ ۳ روزه MTCNA میکروتیک(هدیه ویژه!)

در این بوت کمپ با مباحث عمومی پیکربندی تجهیزات کمپانی میکروتیک همچون Routing، Firewall، NAT، QoS، Wireless، Tunnels و … آشنا می شوید. این دوره پیش نیاز تمامی دوره های تخصصی کمپانی میکروتیک می باشد.

نظر اساتید در مورد مهندس محمود حشمتی راد

نظرات دانشجویان مهندس محمود حشمتی راد

بیشترین کاربرد مدارک MCSA برای دارندگان آن، در زمینه‌های شغلی ذیل است:

? مدیریت سیستم‌های IT
? مدیریت شبکه و انفورماتیک
? پشتیبانی شبکه
? معماری سیستم‌ها و شبکه‌های مبتنی بر ویندوز
? مدیریت سیستم‌ها و شبکه‌های گسترده مبتنی بر ویندوز
? مدیریت امنیت شبکه‌های گسترده مبتنی بر ویندوز
? و…

بیشترین کاربرد مدارک MCSA برای دارندگان آن
کافه آموزش مشهد

معرفی مدارک بین المللی مهندسی شبکه مایکروسافت

بزرگترین شرکت نرم افزاری جهان (مایکروسافت) که با ارائه سیستم عامل‌های شبکه بخش اعظم بازار را به تسخیر خود درآورده، اقدام به طراحی دوره‌های تخصصی شبکه و ارائه مدرک بین المللی نموده است.
MCSA 2012 و MCSA 2016 نسل جدید مدارک شرکت مایکروسافت در زمینه طراحی، مهندسی، پیاده سازی، مدیریت و پشتیبانی شبکه‌های مبتنی بر Windows Server 2012 R2 و R2 2016 می‌باشد.
البته تا امروز، امکان شرکت در آزمون‌های رسمی مایکروسافت در داخل ایران به سبب تحریم‌های علمی، وجود ندارد؛ اما لازم به ذکر است گروه آموزشی ما در فواصل مختلف زمانی بوت کمپ‌های آمادگی آزمون‌های بین المللی مایکروسافت را بصورت انفرادی یا گروهی ثبت نام و تورهای علمی آزمون‌های شبکه در کشورهای خارجی را با همکاری آژانس‌های مسافرتی معتبر برگزار می‌نماید.

مزایای دستیابی به مدارک رسمی مایکروسافت

✅ دریافت مدرک رسمی و اوریجینال از کمپانی مایکروسافت
✅ به رسمیت شناخته شدن به عنوان متخصص مورد تایید شرکت مربوطه در تمام دنیا
✅ موقعیت شغلی ایده آل در داخل و خارج کشور
✅ سطح درآمدی و حقوق عالی (میانگین سالانه جهانی با توجه به نوع مدرک $۷۰٫۰۰۰ – $۱۲۰٫۰۰۰)
✅ کسب امتیاز شغلی کامل و آسان تر شدن راه مهاجرت به کشورهایی همچون کانادا، استرالیا و …
✅ امکان استفاده از لوگوی کمپانی مایکروسافت در کارت ویزیت و سربرگ جهت مکاتبات داخلی و بین المللی
✅ ایجاد صفحه شخصی در سایت مایکروسافت و دسترسی به امکانات ویژه
✅ عضویت رایگان در انجمن های تخصصی بین المللی
✅ مدارک بین المللی مایکروسافت بر خلاف سایر کمپانی ها باطل نمی شوند (بلکه بر اساس اعلام این شرکت، مادامی که در منطقه کاری فرد متخصص با سیستم عامل‌ها و ابزار‌های مرتبط با مدارک دریافتی فعالیت شود، معتبر می باشند). البته مدارک دریافتی را می توان هر ۴ سال یکبار آپگرید نمود.

نمونه مدارک مایکروسافت

HPE Server

خبر ویژه: ازین پس تمامی شرکت کنندگان در این دوره می توانند بصورت رایگان از امکانات و منابع پیشرفته سرور قدرتمند HPE استفاده نمایند!

پیش‌نیازها برای شرکت در این دوره:

انرژی، انرژی بیشتر ?، عشق و علاقه، انگیزه، هدف و در نهایت آشنایی به مباحث اولیه رایانه

حداکثر ظرفیت: ۱۰ نفر

برای اطلاع از نحوه پرداخت اقساطی می‌توانید با شماره تلفن ۰۵۱-۳۶۶۲۱۳۱۷ تماس بگیرید.

? هدیه ما در صورت پرداخت نقدی شهریه:
ثبت نام رایگان در «کارگاه آموزشی آشنایی با تجهیزات پسیو و آموزش کابل کشی شبکه»
و «بوت کمپ آماده سازی جهت شرکت در آزمون‌های بین‌المللی مایکروسافت»

تقویم برگزاری این دوره

کد دوره: ۱۰۹
پایان یافته

مهندسی شبکه مایکروسافت و مدیریت انفورماتیک + MTCNA میکروتیک New

روز برگزاری: جمعه‌ها

ساعت برگزاری: 10 الی 14

مدت دوره: 140 ساعت + 30 ساعت بوت‌کمپ 3 روزه

تاریخ شروع: بزودی ...

شهریه: 2600000 تومان
با تخفیف: 1900000 تومان

قابل پرداخت بصورت نقد و اقساط

پایان ثبت نام

کد دوره: ۱۰۸
پایان یافته

مهندسی شبکه مایکروسافت و مدیریت انفورماتیک + MTCNA میکروتیک New

روز برگزاری: جمعه‌ها

ساعت برگزاری: 10 الی 14

مدت دوره: 140 ساعت + 30 ساعت بوت‌کمپ 3 روزه

تاریخ شروع: 1397/4/1

شهریه: 1900000 تومان
با تخفیف: 1250000 تومان

قابل پرداخت بصورت نقد و اقساط

پایان ثبت نام

کد دوره: ۱۰۶
پایان یافته

مهندسی شبکه مایکروسافت و مدیریت انفورماتیک New

روز برگزاری: جمعه‌ها

ساعت برگزاری: 16 الی 20:30

مدت دوره: 140 ساعت

تاریخ شروع: 1396/6/31

شهریه: 1600000 تومان
با تخفیف: 950000 تومان

قابل پرداخت بصورت نقد و اقساط

پایان ثبت نام

کد دوره: ۱۰۴
پایان یافته

مهندسی شبکه مایکروسافت و مدیریت انفورماتیک New

روز برگزاری: شنبه، دوشنبه

ساعت برگزاری: 18 الی 21:30

مدت دوره: 140 ساعت

تاریخ شروع: 1396/2/23

شهریه: 1500000 تومان
با تخفیف: 900000 تومان

قابل پرداخت بصورت نقد و اقساط

پایان ثبت نام

☎️ ما با شما تماس می‌گیریم !

لطفاً هر سه فیلد مشخص شده را تکمیل نمایید.

درخواست شما دریافت شد، کارشناسان آموزش بزودی با شما تماس خواهند گرفت.

اگر تمایل دارید تا ما، با شما تماس بگیریم و اطلاعات دوره‌های مختلف رو در اختیار شما قرار بدیم، لطفا فرم بالا 👆 را تکمیل و روی دکمه درخواست تماس کلیک کنید.